https://sklep1390569.ecommerce-shop.pl/console/integration/execute/name/GoogleSitemap

Dekoracje z masy cukrowej

Dekoracje z masy cukrowej to elementy, za których pomocą można stworzyć niepowtarzalne kompozycje na tortach, ciastach i deserach. Dzięki nim nawet zwykłe wyroby cukiernicze nabiorą nowego charakteru i zachwycą wyjątkowym wyglądem. Dekoracje z masy cukrowej wykonane przy użyciu naszych foremek można wykorzystać na wiele sposobów ze względu na szeroki wybór wzorów. Sprawdzą się w przypadku świątecznych wypieków czy tortów okazjonalnych. Sprawia to, że dekoracje z masy cukrowej są najbardziej uniwersalnym elementem ozdobnym.

W naszej ofercie można nie tylko znaleźć dekoracje z masy cukrowej o wyjątkowym wyglądzie, ale także zamówić ozdoby na indywidualne życzenie. Wykonane są one przez doświadczonych cukierników, dzięki czemu każdy ich detal jest niezwykle dopracowany. Dekoracje z masy cukrowej mogą być używane wielokrotnie, a przechowywanie w optymalnych warunkach sprawi, że nawet po długim czasie zachowają swoją pierwotną formę.

Zapraszamy do składania zamówień i zapoznania się z naszymi propozycjami dekoracji. Posiadamy także foremki silikonowe do masy cukrowej.

 

Tutaj można zamówić i kupić gotowe dekoracje cukrowe wykonane głównie przy pomocy foremek TOBIE.

Dekoracje wykonane z masy cukrowej " Wonder Paste" THE ORIGINAL  przez znanych cukierników.

Możliwość zamówienia dekoracji cukrowej z każdej z foremek TOBIE.

Zamówienie dodatkowe  po podaniu symbolu , oraz ilości na adres www.tobiecz@o2.pl , a odwrotnie podam cenę i nr.konta do zapłaty.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl